Aksu Vital  - Shiffa Home

Kekik Bitki Çayı 20 Adet

Fiyat
:
15,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • KEKİK BİTKİ ÇAYI

  Kekik, ülkemizdeki şifalı bitkilerin arasında en yaygın kullanılan bitkilerdendir. Kekik (Thymus vulgaris) bitkisi, geçmişten günümüze şifalı bitkilerin içerisindedir ve ayrıca yemeklerde de tercih edilen bitkilerdendir.

  Kekik oldukça faydalı antioksidan bileşikler içermektedir. Güzel tadının yanı sıra vitamin ve mineral içeriğinin de yüksek olması kekiğin çay olarak tüketilmesini de tercih edilir kılmıştır.

  Kekik, kendine özgü kokusu ile bilinen özellikle orman kıyılarında ve çayırlarda görülen bitki türlerindendir. Kekik bitki çayının faydasını maksimum seviyede alabilmek için doğru kurutulması ve kaliteli hammaddelerin kullanılması son derece önemlidir.

  Kekik, geçmişten günümüze kadar mutfakta ve geleneksel tıpta en sık tüketilen bitkilerdendir.  Kekik bitkisinin içerisinde bulunan faydalı bileşikler birçok alanda kullanılmaktadır. Kekik bitkisi içildiğinde etkili olduğu gibi ağız gargarasında da kullanılmaktadır.

  Kekik bitkisinin etken madde içeriğinde thymol, carvacrol ve linalol başta olmak üzere uçucu yağlar, flavonitler gibi önemli etken maddeler bulunmaktadır.

  Shiffa Home kekik çayı, kaliteli ve kontrolleri yapılmış hammaddelerden temin edilerek pratik kullanım sağlayan süzen poşetlerde sunulmaktadır. Aynı zamanda Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir. Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat edilmektedir.

  İçerik: Tymus vulgaris/ Kekik.

  KEKİK ÇAYI TÜKETİM ÖNERİSİ

  Bir fincan sıcak suya bir süzen poşet eklenerek 5-10 dakika demlendikten sonra tüketilebilir.
  Bitki çaylarının tatlandırmadan kullanılması tavsiye edilir. Gerektiğinde bal ile tatlandırılabilir. Hamile ve emziren bayanların doktora danışarak kullanmaları tavsiye edilir.

  Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

  Raf ömrü: 3 yıldır.

  - Üretim tesisimizde ISO 22000, ISO 9001 ve Helal standartları uygulanmaktadır.

  - İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026 

  Gramaj: 20 Süzen Poşet

  Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir. Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat ediliyor.

  1989’dan günümüze Türkiye’nin kaliteli bitkisel çay üreticisi olan AksuVital, özenle temin ettiği hammaddeler ile Ar-ge merkezinde etkinliği ve faydası maksimum seviyede ürünler geliştirmektedir.

Verified by Visa Master SecureCODE Rapid SSL Chip & Pin
World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card PayPal
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.