Aksu Vital  - Shiffa Home

Yeşil Bitki Çayı 20 Adet

Fiyat
:
15,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • YEŞİL ÇAY

  Shiffa Home yeşil çay, özenle toplanan hammaddelerden temin edilerek üretilmektedir. Kolay tüketim için süzen poşetlerde sunulmaktadır. Yeşil çay, bitkisel çaylar içerisinde bilimsel araştırmalara konu olmuş olan en etkili çaylardan biridir.

  1989’dan günümüze Türkiye’nin kaliteli bitkisel çay üreticisi olan AksuVital, özenle temin ettiği hammaddeler ile Ar-ge merkezinde etkinliği ve faydası maksimum seviyede ürünler geliştirmektedir

  Yeşil çay, ilk kullanımı ile ilgili bilgiler M.Ö. 3000 yılına kadar geçmişe dayanmaktadır. Günümüzün en popüler içecekleri arasında olan yeşil çay, dünyada sudan sonra en çok tüketilen içeklerin arasında yer almaktadır. Yeşil çay fenol adı verilen antioksidanlar barındırmaktadır. Kafein oranı da yüksek olan yeşil çayın spor öncesinde demlenerek içilmesi tavsiye edilmektedir.

  Yeşil çayın antioksidan etkisinin yanında serbest radikallere karşıda kullanılabildiği ile ilgili bilimsel çalışmalar bulunmaktadır. Gün içerisinde bir fincan dahi tükettiğinizde kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

  Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir. Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat edilmektedir.

  İçerik: Yeşil Çay / Camelia Sinensis

  YEŞİL ÇAY TÜKETİM ÖNERİSİ

  Bir fincan sıcak suya bir süzen poşet eklenerek 5-10 dakika demlendikten sonra tüketilebilir.
  Bitki çaylarının tatlandırmadan kullanılması tavsiye edilir. Gerektiğinde bal ile tatlandırılabilir.

  Hamile ve emziren bayanların doktora danışarak kullanmaları tavsiye edilir.

  Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

  Raf ömrü: 3 yıldır.

  - Üretim tesisimizde ISO 22000, ISO 9001 ve Helal standartları uygulanmaktadır.

  - İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026 

  Gramaj: 20 Süzen Poşet

  Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir. Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat ediliyor.

  1989’dan günümüze Türkiye’nin kaliteli bitkisel çay üreticisi olan Aksu Vital, özenle temin ettiği hammaddeler ile Ar-ge merkezinde etkinliği ve faydası maksimum seviyede ürünler geliştirmektedir.

Verified by Visa Master SecureCODE Rapid SSL Chip & Pin
World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card PayPal
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.