1400 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
+90 252 412 11 60
[email protected]
1400 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Aksu Vital Shiffa Home Göz Otu

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

GÖZ OTLU KAPSÜL 

Shiffa Home Gözotu Kapsül 

Gözotu Kapsül Nedir? 

Gözotu (3 kapsül) içinde; 540 mg Yaban Mersini Tozu, 270 mg Kadife Çiçeği Ekstraktı, 270 mg Gözotu Ekstraktı, 135 mg Ispanak Kurusu Tozu, 135 mg Biberiye Yaprağı, A, E, C vitaminleri ve Çinko bulunduran, tamamen doğal ürünlerin yüksek teknolojiyle bir araya getirildiği, sizi daima iyi hissettirecek gıda takviyesidir.  Doğal ürünler insan kimyasıyla tam uyumu sebebiyle sağlıklı yaşamın anahtarıdır. Gözotu’nun in içinde bulunan C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna ve yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. 

1989’ dan günümüze Türkiye’nin gıda takviyesi üreticisi AksuVital, özenle temin ettiği kaliteli hammaddeler ile Ar-ge merkezinde etkinliği ve faydası maksimum seviyede ürünler geliştirmektedir. 

  

Gözotu Kapsülün Faydaları Nelerdir? 

Araştırmalara göre gün içerisinde 150- 200 kez cep telefonuna bakıyoruz. Bu duruma paralel olarak gözlerimiz daha fazla yoruluyor. Göz rahatsızlıklarında yapılan istatiksel araştırmalara göre yıllar bazında artış olduğu görülüyor. Shiffa Home bilimsel ve geleneksel verileri harmanlayarak için göz otu gıda takviyesini üretti. Latince adı Euphrasia officinalis olan göz otu, kırlarda kendiliğinden yetişen bir çeşit bitkidir. Ana bileşeni iridoitlerdir 

Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir.  

Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat ediliyor. Geri dönüşümlü ve ürünün ışıktan etkilenmesini engelleyecek amber renkli cam şişeler kullanılıyor. Ürünlerde Helal sertifikalı bitkisel kapsüller ve sığır jelatini menşeili softjeller kullanılıyor. 

  

Gözotu Kapsülün İçinde Neler Var? 

Gözotu, güzel görünümlü yaprakları olan ve doğada kendiliğinden var olabilen yabani bitkilerdendir. Üzerinde minik, beyaz tonlarında çiçekleri vardır. Gözlük otu olarak da bilinen bitkinin çiçekleri toplandıktan sonra kurutularak da kullanılabilmektedir. Göz otunun içeriğinde birtakım alkaloidler ve aynı zamanda glikozid bulunmaktadır. 

Yaban Mersini, meyvelerinde organik asitler ile birlikte şeker, pektin, tanen bulunur. A ve C vitamini bakımından zengindir. 

Biberiye Yaprağı, yüksek miktarda A, C, B6, B1, B9 vitamini içerir. İçerisinde magnezyum, kalsiyum, manganez, demir gibi mineraller bulunur. Doymuş yağ oranı ve diyet lifi yüksektir. 

Kadife Çiçeği, güneşi ve suyu çok seven bir tür bitkidir. Kadife çiçeği, C vitamini yönünden zengindir, Flavonoid yönü kuvvetlidir. 

Ispanak Kurusu, vitamin ve mineraller bakımından zengindir. Yüksek oranda C vitamini içerir.  

C Vitamini, bağışıklık sisteminin, kan damarlarının, cildin, kıkırdağın, kemiklerin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. 

Çinko, normal DNA sentezine katkıda bulunur. Görme yetisinin oluşmasına, cildin, tırnakların, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.  

  

İçerik (3 kapsül için): Yaban Mersini (Yaprak) Tozu (540 mg), Bitkisel Kapsül (Hidroksipropil Metilselüloz), Kadife Çiçeği Ekstraktı (270 mg), Göz Otu Ekstraktı (270 mg), Ispanak Kurusu Tozu (135 mg), Biberiye Yaprağı Tozu (135 mg), L-Sistein(135 mg), L- Askorbik Asit(C Vitamini: 75 mg; %BRD:93,75), Çinkosülfat Heptahidrat(Çinko:15 Mg; %BRD:150), [DL] –Alfa - Tokoferil Asetat (E Vitamini:11,04 Mg; %BRD:92), Lutein(15 mg), Retinil Astetat(A Vitamini:900 Mcg; %BRD:112,5). Eser Miktarda Kereviz İçerebilir. 

Tüketim Önerisi11 yaş üstü yetişkinler için günde 3 defa 1’er kapsül alınmalıdır. 

Saklama Koşulları ve Raf ÖmrüIsı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Raf ömrü: 3 yıl.  

  • Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 004194-26.04.2018 
  • İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026 

Ambalaj: 60 Bitkisel Kapsül 

Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir. Hayvansal hiçbir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir.  

Neden Shiffa Home Gözotu Kapsül? 

Shiffa Home bir AksuVital markasıdır. AksuVital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermo kozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.   
Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz:  

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur,  
  • GDO içermez,  
  • Silikon içermez,  
  • Renklendirici içermez,  
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir.  
Tüm siparişleriniz 1-2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.
Havale/EFT ile ödeme yaptığınız alışverişlerde, siparişinizin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir.
Yükleniyor...