Hakkımızda
Biz Kimiz?

Marmaris'in bal ve arı ürünleri konusunda en iyi markası BALCI GÖKMEN'in temelleri 1950 yılında saygıdeğer esnaf MUSTAFA GÖKMEN tarafından atıldı. 
Şirket 1979 yılında GÖKMEN kardeşlerin kurduğu kollektif şirketle atılım sürecine girdi.

Böylece, Marmaris'te ilk defa sadece bal ve diğer arı ürünleri üzerine yoğunlaşmış bir mağaza hizmet vermeye başladı. Türkiye'nin her köşesinden geniş bir müşteri porföyüne sahip olan şirketimiz, BALCI GÖKMEN ürünlerine güvenen sürekli müşterilerimiz ve bunun y
anı sıra giderek artan yeni müşterilerimiz için hesaplı ve sağlıklı ürünleri sunmak ve hizmet ağını genişletmek amacı ile bütün imkanlarını kullanarak çalışmalarına devam etmektedir.

Bunu sağlamak için Gökmenler A.Ş.; Muğla-Ula karayolu üzerinde 1500 metrekare kapalı alan, üç katlı, yüksek hijyen koşulları, kapasite ve standartlara sahip Muğla'nın 
en iyi Bal Dolum Tesisini ve Showroomunu hizmete sokmuş bulunmaktadır.

Üretimden paketlemeye, lezzetten analize, ürünün değerli müşterilerimize ulaşana kadar izlediği her aşamaya titizlikle önem vererek atılımlarını sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Doğanın mucizesi "BAL"ı en iyi haliyle değerli tüketicilerimizle buluşturmak ve sağlıklı nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Bilgi birikimimizi teknolojik gelişmelerin ışığında kullanıp, balın saflığını ve doğallığını koruyarak sürdürülebilir kaliteli  bal üretimi yapmak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.