1400 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
+90 252 412 11 60
[email protected]
1400 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

CAL Keçiboynuzu Pekmezli Arı Sütlü Zeytin Yapraklı Macun 300 gr

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

CAL KREATİNLİ MACUN 

CAL Keçiboynuzu Pekmezli Arı Sütlü Zeytin Yapraklı Macun Nedir? 

AksuVital CAL Keçiboynuzu Pekmezli Arı Sütlü Zeytin Yapraklı Macun`; zeytin yaprağı, ham bal, kreatin proteini, arı sütü ve çemen tohumu içeriğiyle zenginleştirilmiştir çok değerli bir besin kaynağıdır. 

Tamamen doğal ürünlerin bir araya getirilmesi ile yapılan AksuVital CAL Keçiboynuzu Pekmezli Arı Sütlü Zeytin Yapraklı Macunun içerisinde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi bulunmaz.  

CAL Keçiboynuzu Pekmezli Arı Sütlü Zeytin Yapraklı Macunun Faydaları Nelerdir? 

AksuVital Keçiboynuzu Pekmezli Arı Sütlü Zeytin Yapraklı Macun, tamamen doğal karışımlardan oluşan zengin içerikli bir besindir. 

AksuVital Keçiboynuzu Pekmezli Arı Sütlü Zeytin Yapraklı Macun karışımdaki zeytin yapraklarının içeriğinde bulunan oleuropein, zeytin ağacını zararlılara ve hastalıklara karşı koruyucu etki göstererek binlerce sene ayakta kalmasını sağlar. İnsan vücudu için büyük önemi olan Oleuropein maddesi en kolay ve bolca zeytin yaprağından elde edilir. Oleuropeinin içeriğinde bulunan "elenolik asit" ve oleuropein türevi olan ''kalsiyum elenolat'', çok çeşitli mikroorganizma gruplarını uzak tutma özelliğine sahiptir. 

- Eser miktarda kereviz, hardal, susam ve balık içerebilir.  

  

İçeriğindeki Ham bal; pastörize edilmediği ve polenleri filtre edilmediği için 'Ham Bal” yani işlenmemiş, doğal baldır. 

Balın bileşiminde; karbonhidrat, su, mineral madde, protein ve vitamin, organik asit, fenolik bileşikler ve serbest aminoasit gibi makro ve mikro bileşenlerden oluşmaktadır. Ayrıca bal, bileşiminde bulunan yüksek karbonhidrat içeriği nedeniyle düşük su aktivitesi değerine sahip arı ürünüdür. İnsan beslenmesinde alınması zorunlu görülen enerjinin çay şekeri olarak bilinen sakaroz yerine balla alınması sağlık açısından ayrı bir öneme sahip bulunmaktadır. 

Bal kolay sindirilen bir madde olup diğer besinlerin de emilimini ve yararlanma düzeyin yükseltir.  

  

İçeriğindeki Arısütü iseİşçi bal arıları tarafından üretilen süte benzer kremsi salgıya arı sütü denir. İçeriği bulunduğu iklim ve coğrafyaya göre değişiklik gösterebilir. Arıların ana arı ve larva beslemede kullandıkları güçlü bir besin olan “Arı sütü” sayesinde Kraliçe arılar 5-7 yıl yaşar ve doğurgan dişilerdir, işçi arılar ise en fazla 4-5 hafta yaşayabilen kısır dişilerdir. Kraliçe arı işçi arılara oranla hastalıklara karşı daha dirençlidir.  

Arı sütü kraliçe arının gelişimi ve beslenmesi için kullanıldığından İngilizce’de “Royal Jelly” yani "Kraliyet Jölesi" adını almaktadır. 

Arı sütü sağlık üzerine pozitif etkileri bulunan bir arı ürünüdür. Arı sütü zengin besin değerine sahiptir. Ayrıca bileşiminde karbonhidrat, protein, yağlar, vitaminler, mineraller, aminoasitler, fenolik maddeler, organik asitler ve yağ asitleri bulunmaktadır.  

Arı sütünün yapısında bulunan diğer bileşimler ise, mikro elementler, enzimler ve hormonlar içermektedir.   

İçeriği: Ham bal (%87,3), Keçiboynuzu pekmezi (%5), Kreatin monohidrat (%4), Arı sütü (%0,44), Zeytin yaprağı (Olea europea) (%0,25), Arı poleni, Çemen tohumu (Trigonella foenum-graceum), Zencefil rizomu (Zingiber officinale), Ceviz yaprağı (Juglans regia), Kekik toprak üstü (Thymus sp.), Tarçın kabuğu (Cinnamomum sp.), Mersin yaprağı (Myrtus communis), Böğürtlen yaprağı (Rubus fruticosus), Bamya çiçeği (Hibiscus esculentus), Kudret narı (Momordica charantia 

  

Tüketim Önerisi: Bir kaşık alınması tavsiye edilir. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. 

Saklama koşulları ve Raf Ömrü: Oda sıcaklığında muhafaza edilir. Işıktan ve sıcaktan koruyunuz. Raf ömrü 2 yıldır.  

Gramaj300 gr 

  

- Üretim tesisimizde ISO 22000:2005, ISO 9001:2015 ve Helal standartları uygulanmaktadır. 

- İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026 

Tüm siparişleriniz 1-2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.
Havale/EFT ile ödeme yaptığınız alışverişlerde, siparişinizin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir.
Yükleniyor...